Bitcoin Prawdopodobnie zobaczysz dalszy spadek po cenie Nie udaje się złamać poziomu klucza

  • Bitcoin stoi w obliczu ogromnej presji sprzedaży od późnego czasu, a opór w regionie o średniej i górnej granicy 19 000 dolarów okazał się zbyt duży dla byków, aby sobie z nim poradzić.
  • Pomimo kolejnego silnego odrzucenia z dnia na dzień, należy zauważyć, że Bitcoin po raz kolejny ustawił kolejny wyższy poziom.
  • Wskazuje to, że krypto waluta może być na krawędzi widzenia innej oferty przy przełamywaniu oporu, z którym się zmaga.
  • Wsparcie, które próbuje teraz ustalić na około 19.000 dolarów, jest również niewiarygodnie pozytywne, ponieważ wskazuje, że byki przejmują kontrolę.
  • Jeden z analityków spodziewa się jednak, że Bitcoin dostrzeże jakiś istotny krótkoterminowy minus, zauważając, że dopóki nie uzyska akceptacji ceny ponad 19.500 dolarów, spodziewa się on minusów.

Bitcoin walczy o utrzymanie wielomiesięcznego trendu wzrostowego, a presja sprzedaży w regionie o górnej granicy 19.000 dolarów powstrzymuje go przed pojawieniem się większych zysków w ciągu ostatnich Bitcoin Evolution kilku dni i tygodni.

Presja sprzedaży nie jest zaskoczeniem, ponieważ analitycy od dawna prognozują, że niedźwiedzie będą próbowały bronić się przed przekroczeniem rekordów kryptokurwalutowych.

Dopóki nie przełamie się powyżej tego poziomu, prawdopodobnie będzie musiał stawić czoła długotrwałym próbom konsolidacji. Jeden z traderów uważa, że może on również dostrzec pewne poważne wady, aż do momentu, gdy będzie w stanie uzyskać stopę powyżej 19.500$.

Bitcoin odzyskuje 19.000$ po Overnight Selloff

W momencie pisania, Bitcoin handluje nieco poniżej 2% po swojej obecnej cenie 19.100 dolarów. Oznacza to poważny wzrost w stosunku do ostatnich zaniżonych cen, które wyniosły 18.700 dolarów i znalazły się na dnie nocnego spadku.

Spadek ten nastąpił wkrótce po tym, jak BTC osiągnęło rekordową cenę 19.500 dolarów. Fakt, że po raz kolejny ustawił on to, co wydaje się być wyższym niż niskie, jest niewiarygodnie byczy i może wskazywać na to, że zbliża się do góry nogami.

Jeden z traderów uważa, że brak akceptacji ceny powyżej 19.500 USD jest ponurym znakiem, który może wskazywać na to, że zbliża się minus.

Mówił o tym w jednym z ostatnich tweetów, wyjaśniając, że spodziewa się ciągłej słabości, aż do momentu, gdy poziom ten zostanie mocno przekroczony powyżej.

„BTC: Wspomniał wczoraj, że 19,5 było kluczowym poziomem z Monthly Open nieco wyżej. Brak akceptacji cen powyżej 19,5. Skrócony poziom 19,3 (19,8 na marcowych kontraktach terminowych). Objął połowę w tym miejscu o 18.9. Zamknięcie poniżej 18,8 S/R doda kolejny rozmiar z powrotem“.

Nadchodzących kilka dni powinno rzucić światło na perspektywy Bitcoin’a, ponieważ obecnie handluje on w kluczowym punkcie. Jakikolwiek spadek lub wzrost w tym miejscu mógłby określić jego trend na początku 2021 roku.

Von admin