Trzy cyfrowe aktywa, Bitcoin Cash, IOTA i Basic Attention Token pozostały w czerwonej strefie na dzień sesji giełdowej.

Przy ponad 6% stratach od wczoraj, silna presja sprzedaży może trwać dłużej na rynku Basic Attention Token i IOTA.

Z drugiej strony Bitcoin Cash, również będący świadkiem wyprzedaży, zanurzył się tylko nieznacznie, wykazując jednocześnie siłę na poziomie swojego natychmiastowego wsparcia.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash utrzymywał poziom powyżej 258,72 dolarów wsparcia od 22 października, jak wzrosła powyżej z kanału wznoszącego się w byczy ruch w ciągu ostatniego tygodnia. To sprawiło, że 258,72 dolarów znak silny poziom wsparcia

Pomimo straty 1,5% od wczorajszej ceny BCH nadal utrzymywały się powyżej tego poziomu, przy czym linia trendu wzrostowego działała również jako silny poziom wsparcia.

Mimo to, aktywa cyfrowe nadal utrzymują się w perspektywie krótkoterminowej, ponieważ zanurkowały poniżej obu średnich kroczących. Further indicating bearishness, the 9 SMA (yellow) plunged undereath the 20 SMA (cyan).

Również MACD zasugerował, że w okresie krótkoterminowym niedźwiedź ma tendencje do sprzedaży. Jednakże biorąc pod uwagę powody silnego poziomu wsparcia, możliwość dalszego spadku koniunktury, bez ponownego wystąpienia silnej wyprzedaży na całym rynku, pozostaje niepewna.

IOTA

IOTA zmniejszyła się o prawie 7% od wczoraj i w czasie prasy osiągnęła poziom 0,250 dolarów.

W ciągu ostatnich kilku dni, gdy kapitał wypływał z rynku IOTA, co zostało podkreślone przez znaczny spadek wskaźnika Chaikin Money Flow Indicator poniżej linii zero, można było zaobserwować wyraźną niedźwiedzią siłę.

Jednakże w czasie prasy CMF pozostawał neutralny, ponieważ pozostawał blisko poziomu zerowego. Wskaźnik względnej siły również odwrócił się na południe, unosząc się tuż nad nadmiernie sprzedanym terytorium. Wskazywało to na rosnącą obecność presji sprzedaży.

Biorąc pod uwagę niedźwiedzie ustawienie, akcja cenowa w kierunku następnego wsparcia na poziomie 0,243$ pozostaje możliwa w ciągu kilku następnych sesji handlowych.

Podstawowy token uwagi [BAT]

Wskaźnik Aroon dał silny sygnał sprzedaży, przy czym Aroon w dół (niebieski) wzniósł się ponad Aroon w górę (pomarańczowy).

Zdarzenie to zbiegło się w czasie z nurkowaniem Tokena z Basic Attention poniżej dwóch poziomów jego wsparcia obróciło opór na 0,186$, a następnie na 0,181$ poziomów.

Spadek wolumenu zakupów odnotowany przez wskaźnik techniczny OBV, wykluczył również możliwość odwrócenia ceny, z powodu braku natychmiastowej siły nabywczej.

W rzeczywistości, ostatni 8% spadek w ciągu ostatnich 24 godzin w Basic Attention Token wskazywał na krótkoterminowy okres kontrolowany przez niedźwiedzie. Pozostawiło to miejsce na dalszy spadek w kierunku następnego wsparcia na poziomie 0,174$.

Von admin